7.3  – Děti jely do Výzkumného ústavu živočišné výroby na exkurzi do kravína, vepřína….

10.3. – zapojili jsme se do projektu „6 hodin“ – jedná se o boj proti obezitě. Se souhlasem rodičů proběhlo natáčení jednoduchých pohybových inspirací.

10.3. – Paní učitelka Veronika vymyslela spolu s Vílou Boloňkou stezku s úkoly, kolem celé naší MŠ, pro rodiče a děti.

14.3.  – zúčastnili jsme se VV soutěže Europarku – Šnečci.

14.3.  – u nás byli Záchranáři, aby seznámili děti se zásadami první pomoci i se svou technikou

15.3.  – přijelo divadlo s programem – Jak Kašpárek s Myšpulinkou slavili Velikonoce

20.3.  – jsme společně ze školky vynesli za doprovodu říkanek a písniček Moranu a přivítali jaro. Snažíme se tímto udržovat lidové tradice. (myslím, že se nám to docela povedlo 😊)

24.3.  – zúčastnili jsme se VV soutěže VIVO v OC Hostivař – Čarodějnice

24.3.  – nám přišly výsledky soutěže PO očima dětí, kde naše Paul Nicole obsadila 1. místo HURÁ

26.3. – Vzbudili jsme naše broučky, které si děti na podzim vyrobily a uložily je k zimnímu spánku do pískoviště. Zazpívaly jim krásné písničky s doprovodem kytary 😊 Jde o to, aby si děti uvědomily střídání ročních období a vše, co s tím souvisí.